Zoo Boom

555 kez oynandı.

100% (1/1)
Açıklama:
Nihai bulmaca oyunu macerasına katılın ve sevimli hayvan küplerini eşleştirin! Oynanış basittir: hayvanat bahçeniz için toplamak üzere aynı renkteki en az iki hayvana dokunmanız ve ilerlemek için tüm görevleri tamamlamanız yeterlidir.

Aynı türden birden fazla yaratığı eşleştirirseniz, özel güçlendiriciler oluşturabilirsiniz: arılar sıralarınızda dikey veya yatay olarak vızıldar, sevimli kokarcalar ise kokuşmuş spreylerini kullanır kullanmaz belirli bir alan içindeki herkesi iter. Büyük patlamalar için bu özel ürünleri birleştirmeye çalışın ve 1250'den fazla zorlu seviyede yolunuzu açın! Size faydalı ödüller veren hazine sandıklarını açmak için yıldızlar kazanın ve günlük hediyeniz için her gün tekrar kontrol ettiğinizden emin olun.

Ne kadar ilerlerseniz, zorluklar o kadar zorlaşacak: çok küçük kafeslerden hayvanları kurtarın, kutuları yok edin ve zehirli mantarları çıkarın - hayvanat bahçenizde her zaman yapılacak şeyler vardır! Takılıp kalırsanız ve gerekli görevleri tamamlayamazsanız, mağazadan ek güçlendiriciler satın alın ve bunları bölümde kullanın. Zoo Boom'da tüm yıldızları kazanabilir misin?

Talimatlar:


Kategori:

Beceri Genel Bulmaca Karışık Macera Strateji Zeka

Yorumlar:

BENZER OYUNLAR

×

Oyunu Bildir