Endless Truck - The HTML5 Monster Truck Racing Game

1217 kez oynandı.

- % (0/0)
Açıklama
Bu bir park etme oyunu değil! Bu bir yarış oyunu (ve kısmen uçan bir canavar kamyon simülatörü)! Bu beceri yarışçısında emniyet kemerinizi bağlayın ve para toplayarak, en büyük sıçramaları yaparak, çılgınca dönüşler yaparak, devasa bombalardan kaçınarak ve yakıtınızın bitmediğinden emin olarak Canavar Kamyonunuzla olabildiğince uzağa yarışın. Bunu yaparsanız, garaja geri dönersiniz ve toplanan parayı kamyonunuzu yeni lastikler, daha büyük bir motor veya daha büyük bir depo ile yükseltmek için kullanır ve tekrar denersiniz. Aracınızı beş alanda geliştirebilirsiniz.

Motor
Daha yüksek bir maksimum hıza ulaşmak için motorunuzu yükseltin. Fren olmadığını biliyor muydunuz? Fren yapamazsan kaybedemezsin, değil mi?

Yakıt tankı
Amacınız mümkün olduğunca uzağa gitmek. Hangisi daha fazla yakıtla çok daha kolay. Açıkça. İyi ki elektrikle çalışan bir Monster Truck değil.

Araç gövdesi
Bu sadece aracınızı daha hafif yapmakla kalmayacak, aynı zamanda yakıt tüketimini de azaltacaktır. Ayrıca daha yükseğe uçabileceksiniz ki bu büyük bir otomobil için harika bir yetenek.

Lastikler
Daha fazla tutuş, daha iyi yol tutuşu demektir. Ve yine: daha az yakıt tüketimi. Tahta rampalardan pervasızca atladığınızda, mümkün olduğunca fazla hız tutmak önemlidir.

boğa çubuğu
Bu durumda inekleri yoldan çekmenin bir faydası olmaz çünkü Teksas'ta değiliz ve ayrıca inek de yok. Ancak tahta engellere ve bombalara karşı yardımcı olur. Ama yine de, ilk etapta bunlardan kaçınmak daha iyi.

Kamyonunuz ne kadar iyi olursa, o kadar uzağa gidebilirsiniz. Ve bu sonsuz yarış oyununda çevrimiçi bir lider panosu bulunduğundan, bunun zirvesinde olmak isteyeceksiniz, değil mi? HTML5'teki en iyi 3D yarış oyunlarından biriyle ne kadar iyi olduğunuzu öğrenin: Endless Truck!

Talimatlar


Kategori

Beceri Aksiyon Genel Karışık Macera Strateji Zeka

Yorumlar

BENZER OYUNLAR

×

Oyunu Bildir