Ebeveynler İçin

İnternette güvenlik ve gizliliğin ciddi bir husus olduğunu düşünüyoruz. Çocuğunuz güvenli bir ortamda eğlenebilmelidir.

EXOYUN.NET NEDİR?
Exoyun.net, ailelere özel en büyük çevrimiçi oyun sitesi olup çok çeşitli yemek pişirme oyunları, zaman yönetimi oyunları, kıyafet giydirme oyunları, tasarım oyunları ve diğer eğlenceli oyunlar sunar. Kullanıcılar akranları ile interaktif bir şekilde oyun oynayabilir ve sürekli olarak eklenen yeni oyunlar sayesinde hiç sıkılmaz!

DEĞERLİ EBEVEYN/VASİ,
Çocuğunuzun çevrimiçi güvenliği için aşağıdaki hususlar önemlidir:

Çocuğunuz yaşı hakkında daima dürüst davranacağına söz vermelidir.
Çocuğunuz kişisel bilgilerini hiçbir şekilde vermemelidir. Adres bilgileri, e-posta adresi veya telefon numarası buna dahildir.
Çocuğunuz şifresini kesinlikle paylaşmamalı, ayrıca kişisel bilgilerini açığa çıkarmayan ve olumsuz anlamda dikkat çekmeyen güvenli bir kullanıcı adı seçmelidir.
Çocuğunuz çevrimiçi ortamda bir başkasıyla olan etkileşimlerinden veya herhangi bir içerikten rahatsız olduğunda size gelmesi gerektiğini bilmelidir.
Ve son olarak, çocuğunuz profilinin üçüncü taraflarca görüntülenebileceğinin (gizlilik ayarlarına bağlı olarak) farkında olmalıdır.
EXOYUN.NET'TE KİMLER HESAP OLUŞTURABİLİR?
Spor oyunlarından keyif alan ve yüksek puanlarını, ödüllerini, kreasyonlarını, arkadaşlarını ve daha fazlasını takip etmek isteyen herkes.

BU SİTENİN KULLANICILARIMIZ İÇİN GÜVENLİ KALMASINI NASIL SAĞLIYORUZ?
Sitedeki aktiviteye dikkat ediyoruz; ancak aynı anda her yerde olamayacağımızdan, ayrıca:

Kullanıcılardan kırıcı ya da uygun olmayan dil (saldırgan yorumlar, mesajlar, kullanıcı adları) ya da görüntü (saldırgan avatarlar, kreasyonlar) kullanan kişileri bildirmesini istiyoruz.
Çocuğunuz ayrıca başka kullanıcılardan gelebilecek uygunsuz içeriklerden korunmalarına yardımcı olması amacıyla dil filtrelerini kullanmalıdır.
ÜYELİK ÜCRETİ NEDİR?
Yok! exoyun.net’te ücretsiz oyunlar sunuyoruz. Ancak sitede reklamlar gösteriyoruz.