Knife Rain

550 kez oynandı.

- % (0/0)
Açıklama
Çok sayıda dönen tahta diske çok sayıda bıçak atın. Knife Rain'in ne hakkında olduğuna dair hızlı bir açıklama istiyorsanız, işte bu. Ve dürüst olmak gerekirse, bu oyunda gerçekten açıklanması gereken çok fazla şey yok. “İnanılmaz derecede basit, süper bağımlılık yapan” klasik durumlardan biridir. Ama elbette dikkate alınması gereken birkaç şey var.

Belirtildiği gibi, asıl amaç göründüğü kadar basittir. Ekrana dokunarak veya farenizi tıklayarak bir bıçak atın ve otomatik olarak tahta diske doğru uçacaktır. Başlangıçta gerçekten bu kadar kolay. Ama elbette, örneğin zaten keresteden dışarı çıkmış diğer bıçaklar şeklinde engellerle karşılaşacaksınız. Bunlardan birine vurursanız, oyun anında biter. Onlardan kaçının ve boşlukları hedefleyin. Bir kereste diskinin yüzeyindeki bıçaklarla oldukça kalabalık olabilir. Sorun şu ki, ekranınızın sol alt köşesinde belirtilen tüm bıçaklardan kurtulmanız gerekiyor. Bu yüzden onları oraya sıkıştırmanız gerekebilir. Tek bir iyi nokta kaldıysa ve disk değişen hızlarda ve yönlerde dönüyorsa o kadar kolay değil.

Her beş seviyede bir, genellikle daha zorlu bir görevle karşı karşıya kalan bir patron seviyesiyle karşılaşacaksınız. Zamanla, kesicilerden anahtarlara ve USB belleklere kadar yeni bıçak türleri (veya isterseniz ağaçlara atabileceğiniz diğer şeyler) ile ödüllendirileceksiniz. Pekala, bunun için bir USB stick nasıl iyi bir seçim olur bilemiyoruz ama bu sadece bir oyun, bu yüzden şikayet etmeyin.

Dijital bıçak atma sanatına dalmaya ve yüksek puanınızı almaya hazır mısınız?

Talimatlar


Kategori

Beceri Macera Strateji

Yorumlar

BENZER OYUNLAR

×

Oyunu Bildir