Element Blocks

517 kez oynandı.

- % (0/0)
Açıklama
Bu çılgın bağımlılık yapan bulmaca oyununda elementleri havalandırın! Dikey veya yatay çizgiler oluşturmak ve mümkün olduğunca çok puan kazanmak için blok şekillerini ızgaraya sürükleyip bırakın. Yalnızca tam satırlar yok edilecek, bu nedenle önceden plan yapın ve mevcut parçalara göz atın. Izgarada blok yerleştirmek için yer kalmamışsa oyun biter.

Kaçınılmaz sonu ertelemek için iki güçlendirme kullanabilirsiniz: dinamit sahada 3x3'lük bir alanı yok ederken, yıldırım belirli bir renkteki tüm blokları kaldırır. Onları, sahaya yerleştirilen bloklarda rastgele görünen yıldızlar şeklinde oyun içi para birimiyle satın alın. Bunları tam satırlara ekleyerek topladığınızdan emin olun ve her satın alımdan sonra daha pahalı hale gelen güçlendirmeleri stratejik olarak kullanın. Daha fazlasına umutsuzca ihtiyaç duyuyorsanız, başarıları tamamlamayı deneyin, ayrıca sizi yıldızlarla ödüllendirirler.

Peki puan kazanmanın en iyi yolu nedir? Izgaradaki her eylem çarpanınızı doldurur ve size puan verir. Puanınızı artırmak için aynı anda birkaç satırı temizlerken zaman içinde çarpanı artırmaya çalışın. Yüksek bir puan kazanmak için gerekenlere sahip misiniz?

Talimatlar


Kategori

Beceri Genel Karışık Zeka

Yorumlar

BENZER OYUNLAR

×

Oyunu Bildir