Adventure Drivers

463 kez oynandı.

- % (0/0)
Açıklama
Uzaklardaki tropik bir adada, hayatta bir kez karşılaşabileceğiniz bir macera sizi bekliyor! Şöhret, zafer ve hazineler için çılgın bir 2D araba yarışında yarışın! Güvenilir ama yavaş olan eski bir hippi minibüsüyle başlıyorsunuz. Ve bu gizemli adadaki her araç gibi yok edilemez! Bu yüzden, yolculuğunuzu mahvetme konusunda endişelenmeyin ve nasıl olursa olsun bitiş çizgisine ilk ulaşan olmaya odaklanın.

Eşit derecede kararlı rakiplere karşı yarışın ve bombalar patladığında, arabalar ters döndüğünde veya diğer sürücüler aniden yanınızdan geçerken odaklanın. Pistler yarışmacılar için çeşitli zorluklar sunduğundan, burada çok görevliler kesinlikle bir avantaja sahip olacak: sizi yavaşlatan veya patlatan engellerin üzerinden atlayın, madeni paralar, hazine sandıkları ve güçlü güçlendirmeler toplayın ve hız artışı elde etmek için hızlanma oklarına basın. Nitro ve güçlendirmelerinizi stratejik olarak kullanın ve seviye puanınızı yükseltmek için mümkün olduğunca çok riskli stunt yapın. Kulağa kolay geliyor, değil mi?

Neyse ki, minibüsle sonsuza kadar yarışmak zorunda değilsiniz: araçlarınızı yükseltin ve yeterince jeton kazanır kazanmaz mağazada daha havalı bir arabaya geçin. Ana adanızın etrafındaki küçük dağınık adaları keşfedin ve tamamladığınızda size kalıcı ödüller veren zorlu görevlerin kilidini açın. 30 parkuru da kazanabilir, tüm kupaları kazanabilir ve dünyanın en ünlü yarışçısı olabilir misiniz?

Talimatlar


Kategori

Beceri Aksiyon Genel Karışık Strateji Spor

Yorumlar

BENZER OYUNLAR

×

Oyunu Bildir